كارآموزي آشنايي با روتر و نقش آن درشبكه

كارآموزي آشنايي با روتر و نقش آن درشبكه

كارآموزي آشنايي با روتر و نقش آن درشبكه

↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓

فرمت فایل: word 

 (قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحات:59

 

 

قسمتی از متن فایل دانلودی:

من در مرکز کامپیوتر گروه شرکت طلايه داران شايان گستر  دوره كارآموزي خود را گذراندم.كه اعم  وظايف آن نوشتن برنامه های نرم افزاری بنابه در خواست مشتری،شبکه،فروش و تعمیرات تخصصی قطعات کامپیوتر است.

اين مرکز  به صورت خصوصي اداره مي شود. مديريت آنرا آقاي دولت‌آبادي نسب برعهده دارد.اين شركت 15 پرسنل دارد .

من در اين مرکز کامپیوتری به عنوان مهندس نرم افزار فعاليت مي كردم كه وظيفه همکاری در یک پروژه شبکه را بر عهده داشتم و چون این پروژه در ارتباط با شرکت مخابرات بود شبکه WAN در نظر گرفته شد.

درمدت دو ماه من در اين شركت فعاليت مي كردم که برای من بسیار مفید بود که با آشنایی با روتر و شبکه WAN منجر گردید.

 

گروه شركت طلايه‌داران شايان گستر مشتمل بر:


1. شركت گسترش ارتباطات طلايه داران دارای مجوزICP  به شماره 1795/101 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
2. شركت انتقال داده‌های رهام طلايه داران دارای مجوزPAP به شماره 14875/12/310 و مجوز   ISP  به شماره 17324/30 از سازمان تنطیم مقررات و ارتباطات رادیویی
3. شركت اطلاع‌رسان طلايه داران دارای مجوزISP  به شماره 64416/5/103 و مجوز VoIP به شماره 15596/4/10/9/703 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

می باشدكه با مشاركت یكدیگر گروه شركتهای طلايه داران را تشكیل داده اند.‌ همچنین شركت توسعه مهندسی ارتباطات سده (تماس) عهده دار خدمات نگهداری و توسعه سرویس ADSL میباشد و شركت شبكه گستر طلايه داران نیز عهده دار خدمات Wimax گروه شركتهای طلايه داران میباشد. به منظور آشنایی با این گروه، شركت‌های تابعه آن به اجمال معرفی می‌گردند:

شركت گسترش ارتباطات طلايه داران
در راستای توسعه فرهنگ IT در كشور و بهره‌مندی اقشار مختلف جامعه از خدمات متنوع اطلاع‌رسانی و جهت حضوری فعال و مؤثر در این عرصه، شركت گسترش ارتباطات طلايه داران (گاد) در سال 1378 به صورت سهامی خاص تأسیس شد . از آنجا كه برای حضوری مؤثر و همه‌جانبه در بازار ICT ایران اخذ تمام مجوزها و پروانه‌های صادره از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ضروری می‌نمود، لذا شركت گاد نسبت به تأسیس شركت "اطلاع‌رسان طلايه داران" و "شبكه انتقال‌داده‌های رهام طلايه داران" به صورت شركتهای فرعی اقدام و با اخذ مجوزهای ISP ، VOIP ، ICP و PAP حضور خود را به عنوان یك مجموعه توانمند از حیث تنوع مجوزها و خدمات قابل ارائه در بازار IT‌ كشور اعلام نمود.

و....


خرید آنلاین